واردات ماشین آلات کشاورزی

واردات کمباین نیوهلند

کمباین نیو هلند یکی از بهترین کمباین های جهان است که ساخت این کشور است و به دلیل کیفیت آن ۱۰۰ ها کشور خریدار این نوع کمباین هستند و حتی کشاورزان ایرانی از این نوع کمباین ها دارند و از آن ها راضی اند و این کمباین با اب و های اقلیمی نیز سازگاری دارد و یکی از کمباین های پر فروش جهان است.

کمباین نیوهلند مدل TC56 با موتور فورد ۴ زمانه دیزل ۶ سیلندر دارای توربوشارژ و اینترکولر و گیربکس مکانیکی وسیستم حرکتی هیدرو استاتیک دارای توان خروج ۲۰۶ اسب بخار می باشد. عرض برداشت این کمباین ۱۸/۵ متر است. که باعث بالا رفتن بهره وری و سرعت برداشت در این دستگاه می شود. ظرفیت مخزن سوخت این کمباین ۳۰۰ لیتر است.

 

تاریخچه شرکت نیوهلند

نیوهلند یک شرکت صنایع سنگین امریکایی مستقر در نیوهلند پنسیلوانیا است که در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات کشاورزی ,ماشین آلات راه سازی , موتور های دیزل و ارایه خدمات مهندسی کشاورزی و راه سازی و نوآوری در این صنایع فعالیت می نمایید .

شرکت نیوهلند در سال ۱۸۹۵ تاسیس شد و در سال ۱۹۸۶با شرکت فورد Ford motor company و در سال ۱۹۹۱با شرکت فیات Fiat agriقرارداد همکاری امضاء کرد . و در سال ۱۹۹۹ پس از عقد قرارداد همکاری با شرکت کیس CASE ادغام گردید و با نام CNH به فعالیت خود ادامه داد که علامت C همان کیس (CASE ) و NH همان نیوهلند (NEW HOLLAND) می باشد.

در سال های اخیر CNH اقدام به خرید سهام اویکو نمود و با اضافه شدن اویکو به شرکت CNH نام این شرکت به CNHi تغییر یافت. شرکت نیوهلند در قالب دو شرکت تابعه New Holland agricultural و New Holland construction فعالیت می نمایند .

تولیدات شرکت New Holland agricultural یا به عبارتی بخش کشاورزی نیوهلند شامل : تولید و ساخت تراکتور ,کمباین برداشت گندم ,بیلر, کمباین برداشت علوفه, سم پاشی های خود پیش ران ,دستگاه های خوراک دام ,تجهیزات کاشت بذر, تراکتور های باغی, قطعات کشاورزی و کمباین های برداشت انگور می باشد.

تجهیزات و دستگاه های نیوهلند در سر تا سر جهان تولید می شوند و مقر اصلی این شرکت در تورین ایتالیا می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *