واردات ماشین آلات کشاورزی

واردات ماشین آلات کشاورزی

واردات ماشین آلات کشاورزی

در صنعت کشاورزی ماشین آلات صنعتی مختلفی با هدف تسریع روند کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی طراحی و تولید می گردند که هر یک با کارایی ها و کاربردهای متنوعی در این صنعت مورد استفاده کشاورزان قرار دارد. از این رو برندهای مختلفی دست به طراحی و تولید ماشین آلات کشاورزی زده اند و بازارهای جهانی را به دست گرفته اند، به طوری که با وجود ابزارهای داخلی واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی بیش از پیش در کشور ما رواج یافته است.

تولید و طراحی ماشین آلات کشاورزی علاوه بر دانش و علم دقیق این کار، به مواد و مصالح مخصوصی نیاز دارد که وجود تحریم ها، مشکلات اقتصادی و سیاسی و همچنین کمبود امکانات تولیدی موجب شده واردات ماشین آلات کشاورزی بیشتر از تولید داخلی این محصول در کشور انجام شود. در واقع شرایط اقتصادی موجود و تحریم های مختلف علیه کشور نیز در این خصوص بی تاثیر نیستند، به طوری که دولت برای رفع نیازهای جامعه در صنعت کشاورزی سعی دارد با ارائه امتیازات و اختیارات گوناگون در حوزه واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی بدین طریق نیازهای جامعه را رفع کند.

به طوری کلی با توجه به تمهیدات ارائه شده از سوی دولت و فروش آنی این محصولات در بازارهای مختلف کشور واردات ماشین آلات کشاورزی یک تجارت پر سود شناخته می شود که می تواند تجارت های تازه تاسیس را به سرعت گسترش داده یا سرمایه های تجار را چندین برابر سازد. برای واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی می توانید این محصولات را از کشورهای مختلفی چون چین، ترکیه، کره، امارات متحده عربی و سایر کشورهای همسایه و تولیدکنندگان اروپایی با قیمت های مناسب خریداری کرده و آن ها را با بیشترین بازدهی در بازارهای جهانی به فروش برسانید. بدین ترتیب با انتخاب این کالای وارداتی می توانید با ریسک کمتری در بازار به تجارت پرداخته و در کوتاه مدت به بالاترین سوددهی ها برسید.

 

واردات ماشین آلات کشاورزی کمباین

 

واردات ماشین آلات کشاورزی چگونه انجام می شود؟

واردات ماشین آلات کشاورزی همچون سایر کالاهای وارداتی براساس قوانین و مقررات صادرات و واردات کالا در کشور انجام شده و تعرفه های گمرکی و قوانین خاص گمرک برای آن منظور می شود، از این رو کمک گرفتن از ترخیص کاران حرفه ای و مشاورین بازرگانی می تواند در تسریع روند مراحل واردات و ترخیص کالا از گمرک بسیار به شما کمک کند. بنابراین می توانید برای انجام واردات ماشین آلات کشاورزی به شرکت نسل طلایی مراجعه کرده و از خدمات ما در زمینه واردات و ترخیص کالا استفاده کنید.

مطالعه قوانین و مقررات صادرات و واردات کالا در کشور نشان می دهد که واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی در کشور بسته به نوع ماشین آلات به روش ها و با هزینه های مختلفی انجام می شوند، پس در واردات این کالا لازم است آیین نامه ها و بخش نامه های اجرایی ارائه شده را مرتبا مطالعه کنید تا همواره با اطلاعات به روزی قدم در این راه سخت گذاشته و بتوانید با کمترین هزینه ها به بالاترین سوددهی ها برسید.

برای این منظور دریافت مشاوره از متخصصین حوزه بازرگانی بیشتر از مطالعه قوانین و مقررات واردات کالا به کشور می تواند به شما کند، چرا که مشاورین و متخصصین در این حوزه علاوه بر اطلاعات آکادمیکی که در این زمینه دارند، با سال ها فعالیت در حوزه های مختلف بازرگانی توانسته اند، در این زمینه تجربه کسب کنند و با علم و آگاهی عمیق تری امور بازرگانی تجارت ها را مدیریت و برنامه ریزی نمایند.

بنابراین اگر می خواهید تجارت خود را در زمینه واردات ماشین آلات کشاورزی گسترش دهید، بهترین راه حلی که می توانیم در این زمینه به شما پیشنهاد کنیم این است که با مشاورین بازرگانی نسل طلایی مشورت نمایید تا آن ها چم و خم راه را به شما نشان دهند یا با مدیریت و برنامه ریزی امور بازرگانی و فعالیت های تجاری، در گسترش کسب و کار و تجارت شما موثر واقع شوند.

 

واردات انواع ماشین آلات کشاورزی

در صنعت کشاورزی ما با ابزار و مصالح مختلفی مواجه هستیم که هر یک کاربردی خاص در این صنعت دارند، به طوری که اگر قصد دارید تجارت خود را با واردات و فروش این کالاها در کشور انجام دهید، بهتر است پیش از هر چیز با انواع این ماشین آلات آشنا باشید و مطابق با قوانین کشور ماشین آلاتی را خریداری کنید که اجازه واردات آن ها در کشور وجود داشته باشد.

به طور کلی در صنعت کشاورزی ماشین آلات وارداتی که شما حق دارید، آن ها را از کشورهای خارجی خریداری و به کشور وارد کنید، ماشین آلاتی است که کد تعرفه گمرکی به آن ها تعلق گرفته است و آن ها را به صورت زیر می توان طبقه بندی کرد:

 

واردات تراکتور

 

انواع ماشین های سنگین و سبک کشاورزی

 • واردات انواع تراکتورها
 • واردات کمباین
 • دستگاه دروگر خودگردان
 • واردات چغندرقند کن
 • واردات تراکتور کشاورزی چرخدار لاستیکی
 • واردات انواع کمباین برداشت محصول
 • واردات دستگاه تولید علوفه به روش صنعتی
 • واردات دستگاه پرس یونجه و یونجه چین
 • واردات دستگاه های بذرکار و کودکار
 • واردات دستگاه بذرپاش، سمپاش و کودپاش
 • واردات لوازم یدکی ماشین آلات کشاورزی

 

 

ماشین آلات کشاورزی
ماشین آلات کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *