واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی

واردات لیفتراک

واردات لیفتراک

لیفتراک نوعی ماشین یا وسیله نقلیه صنعتی است که برای بلندکردن و جابه‌جا نمودن کالاها و مواد در کارخانه‌ها و انبار مورد استفاده قرار می‌گیرند. لیفتراک‌ها بسته به اینکه در چه محیطی و برای چه نوع فعالیتی استفاده می‌شوند، انواع مختلفی دارند که در بخش زیر به بررسی آنها می‌پردازیم:

 

لیفتراک‌های برقی

برای استفاده از این نوع لیفتراک‌ها باید از نیروی برق استفاده کنیم تا دستگاه راه‌اندازی شود. این نوع ماشین در صنایع تولیدی و انبارهایی کاربرد دارد که میزان مصرف سوخت‌های فسیلی آنها به کمترین حد ممکن رسیده است.

این لیفتراک‌ها برای استفاده در مکان‌هایی مناسب هستند که نباید دودی (ناشی از سوختن، سوخت‌های فسیلی) در آنجا تولید شود. این نوع لیفتراک‌ها آلایندگی بسیار کمی دارند.

لیفتراک‌های برقی بسیار قدرتمند و توانمند هستند و برای جابه‌جایی وسایل و لوازم سنگین بسیار مناسب هستند. این دستگاه‌ها همچنین از لحاظ ابعاد کوچک و جمع و جور هستند.

 

لیفتراک‌های هیبریدی و دوگانه‌سوز

سوخت این لیفتراک‌ها گاز یا بنزین است. البته این لیفتراک‌ها با برق هم کار می‌کنند.

 

لیفتراک‌های دیزلی

این نوع لیفتراک‌ها نسبت به دو نوع قبلی پرکاربردتر هستند. این ماشین‌ها کالاها و اجسام سنگین را تا ارتفاع بلندتری نسبت به سایرین بالا می‌برند و در محیط‌های باز مورد استفاده هستند.

 

واردات لیفتراک از کدام کشورها

برای واردات لیفتراک نیز همچون سایر کالاها باید مطابق قوانین و مقررات گمرکی عمل نمایید. واردات لیفتراک از اغلب از کشورهای چین، کره و ژاپن انجام می‌شود. در حقیقت این کشورها بزرگ‌ترین تولیدکنندگان این دستگاه‌ها هستند.

چناچه قصد خرید و واردات لیفتراک را دارید، با شرکت نسل طلایی تماس بگیرید.

 

واردات لیفتراک

 

واردات لیفتراک هلی

محصولات لیفتراک هلی با استفاده از فناوری های مدرن روز دنیا و در دو مدل لیفتراک دیزلی و لیفتراک برقی تولید می شوند.هر یک از انواع این دستگاه ها شامل چند سِری فرع هستند. انواع مدل های لیفتراک هلی به صورت زیر نمایش داده می شوند:

 

لیفتراک دیزلی هلی

لیفتراک هلی، سری G

G 5-10T

G 2-3T

G 1-1/8T

لیفتراک هلی، سری H2000

H2000 1-1/8T

H2000 2-3/5T

H2000 4-5T

H2000 5-10T

H2000 3-6T

لیفتراک هلی، سری H3

H3 1-1/8T

H3 2-3/5T

لیفتراک هلی، سری Gll
Gll 2-3/5T

 

لیفتراک برقی هلی

لیفتراک هلی، سری G

CPD 10-25T چهار چرخ

CPD 30-35T چهار چرخ

CPD 40-50T چهار چرخ

CPD 90-100T چهار چرخ

CPD 10S-20S سه چرخ

CPD 15SH-GA سه چرخ

لیفتراک هلی، سری H2000

CPD 15-20T چهار چرخ

CPD 60-70T چهار چرخ

لیفتراک هلی، سری H3

CPD 10-25T چهار چرخ

لیفتراک هلی، سری Gll

CPD 15-20T سه چرخ

لیفتراک هلی، سری EFG

۱/۵T سه چرخ

۱/۶ – ۲T چهار چرخ

مشخصات فنی، امکانات و ویژگی های انواع لیفتراک هلی

انواع محصولات لیفتراک هلی به واسطه قابلیت های فنی و کاربردی، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته اند. امکاناتی که این لیفتراک ها برای کاربران فرآهم می کنند، تأمین امنیت بارگیری، سهولت در کنترل و هدایت دستگاه و سرعت و دقت در حمل کالا است. اساسی ترین قابلیت های لیفتراک هلی به شرح زیر می باشند:

 

۱-امکانات رفاهی کامل برای اپراتور لیفتراک

کابین راننده لیفتراک هلی، مطابق با اصول ارگونومیک طراحی شده است. ورود و خروج اپراتور به لیفتراک به راحتی انجام می گیرد. راننده می تواند صندلی دستگاه را با توجه به موقعیت بدنی خود تنظیم کند. اهرم ها، پدال ترمز و دکمه های کنترل سیستم های هوشمند لیفتراک هلی، در بهترین حالت طراحی شده اند و کارکردن با آن بسیار راحت است. اتاقک راننده، حداکثر میدان دید را از فضای بیرون برای او فرآهم می کند.

 

 

۲-ایمنی بارگیری در انواع لیفتراک هلی

ترمزهای قوی لیفتراک هلی، حداکثر ایمنی را هنگام بارگیری و حمل کالا برای آن تأمین می کنند. این لیفتراک ها هرگز در حین حرکت واژگون نمی شوند. لاستیک های محصولات لیفتراک هلی بسیار با کیفیت هستند و امکان تحرک بر روی سطوح شیب دار و ناهموار را دارند. در لیفتراک برقی هلی، باتری و سایر قطعات الکترونیکی توسط سرپوش های محافظ، پوشیده شده اند. سیستم هیدرولیک لیفتراک از انحراف دستگاه و سقوط بار از روی دکل های آن جلوگیری می کند.

 

۳-خدمات گارانتی و پشتیبانی محصولات لیفتراک هلی

تعمیرات قطعات آسیب دیده در مدت زمان گارانتی محصول، بازرسی های دوره ای، شارژ باتری، تنظیم قسمت های الکترونیکی لیفتراک و تعمیرات موتور، از جمله خدماتی هستند که توسط نمایندگی فروش لیفتراک هلی به مشتریان ارائه می شوند. این خدمات به طرز مؤثری، هزینه های اضافی را کاهش می دهند.

 

۴-قطعات الکترونیکی هوشمند در لیفتراک هلی

انواع محصولا لیفتراک هلی مجهز به سیستم های هشداردهنده، سیستم های روشنایی، صفحه نمایشگر هوشمند، آلارم سوخت و شارژ باتری، نمایشگر تاریخ و زمان، درج کدهای اخطار و … هستند. تمام این امکانات، کارآیی و بهره وری را در این محصولات افزایش می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *