واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی

واردات لیفتراک کوماتسو

واردات لیفتراک کوماتسو

شرکت کوماتسو یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات انبارداری، راهسازی و عمران در سطح جهان است. این شرکت توانسته تمام نیازهای صنعتی و انبارداری را تأمین کند. در طراحی و ساخت ماشین آلات کوماتسو از مدرن ترین و جدیدترین فناوری ها بهره گرفته شده است. لیفتراک کوماتسو در مدل های مختلف طراحی و به بازار عرضه شده اند. همچنین شرکت کوماتسو انواع مدل ماشین راه سازی، لودر و کامیون های مجهز به بالابر برقی را برای کاربردهای متنوع در صنایع مختلف تولید می کند.

 

مشخصات فنی لیفتراک کوماتسو

تمام لیفتراک های کوماتسو گاز سوز، دیزلی – دوگانه سوز و برقی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. دکل ها و وزنه های عقب لیفتراک کوماتسو به گونه ای طراحی شده است که تعادل دستگاه را به خوبی برقرار می سازد. لیفتراک های کوماتسو مجهز به سیستم فرمان هیدرولیکی و اهرم های قوی می باشند. اتاقک راننده لیفتراک به گونه ای طراحی شده است که اپراتور لیفتراک به آسانی بتواند دستگاه را هدایت کند.

در لیفتراک کوماتسو سیستم های خنک کننده موتور تعبیه شده است. دسترسی بازرس فنی یا اپراتور لیفتراک به اجزا و قطعات دستگاه، با سهولت قابل انجام است.

لیفتراک برقی کوماتسو، ظرفیت حمل بار تا ۵ تن را دارد. ابعاد این لیفتراک ها نسبت به سایر انواع لیفتراک کوماتسو بسیار کوچکتر است؛ اما در بسیاری خصوصیات کاربردی با مدل های دیگر لیفتراک برقی کوماتسو مشابه است. لیفتراک برقی کوماتسو در نهایت دقت و ایمنی و مطابق با استانداردهای جهانی ISO تولید شده است.

 

مهم ترین مشخصات فنی لیفتراک های کوماتسو (گازی – برقی- دیزلی – دوگانه سوز) چیست؟

موتور قدرتمند AC

کنترل راحت و ایمنی بالا

سیستم ایمنی قوی و طراحی منحصر به فرد

عدم تولید آلودگی صوتی و آلودگی هوا

مقاومت خوب بدنه لیفتراک در برابر آب

سیستم نظارت هوشمند (IMS)

سرعت سنج

هشدار تخلیه شارژ باتری

صندلی راننده مجهز به کمربند ایمنی

تنظیم زاویه چرخش

دکل

چراغ جلو و عقب

بالابر اپراتور

سیستم سنجش حضور اپراتور روی لیفتراک

قابلیت اتصال لوازم جانبی بر روی لیفتراک

قابلیت تنظیم شیب

سیستم هشدار روغن موتور

قابلیت حرکت بر سطوح شیب دار

توقف روی زمین ناهموار

 

اهمیت باتری برای لیفتراک کوماتسو برقی

باتری لیفتراک، یکی از بخش های مهم لیفتراک های کوماتسوی برقی است و از یک پیل سوختی درونی تشکیل شده است که توسط برق شارژ می شود. هر باتری در طول روز فقط ۱ بار شارژ می شود. عمر مفید یک باتری نو و دست اول برای لیفتراک برقی کوماتسو، ۵ سال مداوم است.

 

لیفتراک های دیزلی کوماتسو، با دوام و کارآمد برای حمل کالاهای سنگین

یکی از محصولات لیفتراک کوماتسو که اغلب در فضاهای آزاد و برای حمل و نقل بار با تناژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد، لیفتراک های دیزلی این شرکت هستند؛ این دسته از محصولات دیزلی، قابلیت حمل با از ۹ تا ۴۰ تن را دارند. به طور معمول، لیفتراک های دیزلی پرکاربرد کوماتسو، ظرفیت بارگیری از ۹ تا ۱۵ تن را دارند و بر اساس فناوری پنوماتیک کار می کنند که برای کار در فضاهای آزاد طراحی شده است.

لیفتراک های دیزلی کوماتسو با وزن بالا، ۱۵ تا ۱۸ تن ظرفیت بارگیری، نوع ویژه ای از این دستگاه ها هستند که با ضریب ایمنی بالا کار می کنند. لیفتراک های سنگین وزن دیزلی کوماتسو با ظرفیت بارگیری ۲۲ تا ۳۵ تن، مدلی از لیفتراک ها هستند که برای کاربردهای ویژه ساخته شده اند. کاهش هزینه های حمل بار در صنایع بسیار بزرگ مانند بارگیری در بنادر و اسکله ها، توسط لیفتراک های دیزلی سنگین وزن کوماتسو با ایمنی بسیا عالی انجام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *