واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی

واردات لیفتراک تویوتا

واردات لیفتراک تویوتا

مهندسان متخصص در شرکت لیفتراک تویوتا، معتبرترین دستگاه های لیفتراک را با کیفیت بسیار عالی برای مشتریان و مدیران طراحی کرده اند. تمام انواع محصولات لیفتراک تویوتا، با دوام، قابل اطمینان و دارای ارزش کاربردی بالایی هستند. بخش بزرگی از بازار مصرف انواع لیفتراک تویوتا را صنایع بزرگ نظیر انبارهای ذخیره و نگهداری کالا، فروشگاه ها، بنادر و اسکله ها، کارخانه های تولید قطعات فلزی و … تشکیل داده اند.

 

امکانات، ویژگی ها و موارد کاربرد انواع محصولات لیفتراک تویوتا

امروزه کمتر کسی است که نام لیفتراک های تویوتا را نشنیده باشد. برند تویوتا جزو بالاترین رتبه فروش لیفتراک در جهان قرار دارد. کیفیت و کارایی عملکردی انواع محصولات لیفتراک تویوتا به گونه ای است که توجه صاحبان صنایع را در سراسر جهان به خود جلب نموده است.

موتور بسیار قوی، لاستیک های محکم و با دوام، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک کارآمد، تجهیزات کامل، سیستم های هشداردهنده و روشنایی مطابق با تکنولوژی روز دنیا، ایمنی بالا و قابلیت استفاده در سطوح هموار و ناهموار، از مهم ترین ویژگی های محصولات لیفتراک تویوتا هستند. با تکیه بر قابلیت های منحصر به فرد و طراحی مهندسی این لیفتراک ها، بارگیری و حمل و نقل بار در مکان های مختلف، با اطمینان بسیار بالا انجام می گیرد.

علاوه بر محصولات لیفتراک تویوتا با ظرفیت حمل بار بیش از ۱۰ تن، یک سری از لیفتراک های تویوتا نیز برای کاربرد در انبارهای کوچک طراحی شده اند. لیفتراک های برقی و دوگانه سوز، بهترین دستگاه ها برای حمل و نقل بار از ۱ تا ۸ تن هستند.

تمام مدل های محصولات لیفتراک تویوتا در تجهیزات فنی و ایمنی با یکدیگر مشترک هستند. عاملی که باعث تمایز میان محصولات می شود، ظرفیت بارگیری و ابعاد لیفتراک است که البته بر روی قیمت نهایی خرید لیفتراک نیز تأثیرگذار می باشد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *