واردات لوازم یدکی

واردات لوازم یدکی کشنده امپاور

واردات قطعات یدکی کشنده امپاور

کشنده امپاور یکی از برترین و پرفروش‌ترین کشنده‌هایی است که در جاده‌های پر پیچ و خم ایران می‌تازد و چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. اواسط اسفند سال ۱۴۰۰ هجری شمسی بود که گروه بهمن از کشنده بی نظیر خود رونمایی و بازار را غرق در شگفتی کرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که کشنده امپاور در واقع همان کشنده فوتون آئومان H5 است. البته سفارشی سازی شده و با ایجاد تغییراتی در کابین، ظاهر و سیستم محرکه!

امپاور را می‌توان یکی از رقبای سرسخت دیما و فوتون و فاو و فورس و… دانست. می‌پرسید چرا؟! چون عملکرد فنی و توانایی بی نظیری دارد. از زیبایی ظاهری و نمای داخلی چشم‌نوازش نگوییم برایتان که شیفته اش می‌شوید! در این که خریداران خودروهای کشنده توجه ویژه ای به توانایی حمل بار و عملکرد فنی این خودروها دارند، هیچ شکی نیست. اما یقینا آنان که می‌خواهند این کشنده‌ها را سال‌های سال مورد استفاده قرار دهند، به نمای ظاهری آن‌ها درست به اندازه عملکردشان اهمیت می‌دهند! پس اگر شنیدید که خریداری از نمای ظاهری این خودروهای سنگین می‌پرسد، اصلا تعجب نکنید!

حقیقتا کشنده امپاور یکی از زیباترین کشنده‌هایی است که می‌توانید در بازار پیدا کنید. شباهت ظاهری این خودروها به کشنده‌های داف سری DX محبوبیت آن‌ها را در میان خریداران چندین برابر کرده است. اگر این کشنده را از نزدیک دیده باشید، حتما مجذوب چراغ‌های نصب شده در پایین بدنه آن شده اید. چراغ‌هایی که دارای حس تهاجمی با خطوط خمیده هستند!

 

واردات لوازم یدکی امپاور

اکثر ماشین آلات سنگین به قطعات یدکی زیادی نیاز دارند و در صورت موجود نبودن آنها در کشور نیازمند واردات آنها هستیم که شرکت بازرگانی نسل طلایی آماده ارائه خدمات در زمینه واردات لوازم یدکی کشنده امپاور می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

قطعات یدکی امپاور شامل چه مواردی است؟

شرکت نسل طلایی تلاش کرده است تا سبدی جامع از قطعات یدکی امپاور و همچنین لوازم جانبی را برای رفع تمامی نیازهای مشتریان برای تامین قطعات مورد نیاز آنها ارائه دهد. این قطعات شامل گروه های مختلفی از لوازم مصرفی و قطعات تعمیری می باشد.

 

قطعات مصرفی در لوازم یدکی امپاور

  • یکی از مهم ترین لوازم یدکی امپاور سنگین انواع فیلترها در این گونه از ماشین‌ها می‌باشد (فیلتر روغن موتور، جعبه دنده، هیدرولیک، هواکش، دام رسوب، سوخت و دام سوخت)
  • قطعات درگیر با خاک نیز به عنوان لوازم یدکی امپاور شناخته می‌شود ( این قطعات شامل انواع تیغه‌ها، گوشه‌های تیغه و میخ‌ها می‌باشد. )
  • روغن‌ها و روان کننده‌ها (انواع روغن موتور، هیدرولیک، جعبه دنده، محورها و مواد افزودنی، ضد یخ و روان کننده‌ها)
  • اجزای سیستم هیدرولیک (انواع جک‌های هیدرولیکی، موتورهای هیدرولیکی، پمپ‌ها، پمپ‌های هیدرولیک، شیرهای کنترل و غیره)

 

قطعات تعمیری در لوازم یدکی امپاور

  • قطعات موتور
  • گیربکس و قطعات انتقال (پشت کلاچ، شافت، دیسک و صفحه، مهر و موم‌ها، یاطاقان و یاطاقان، و غیره)
  • شاسی و قطعات بدنه (بوم، سطل، چوب، کابین، شاسی و غیره)
  • اجزای سیستم هیدرولیک (انواع جک‌های هیدرولیکی، موتورهای هیدرولیکی، پمپ‌ها، پمپ‌های هیدرولیک، شیرهای کنترل و غیره)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *