واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی

واردات جرثقیل

واردات جرثقیل

جرثقیل ها ماشین هایی هستند که یا بر روی سازه های بزرگ و یا روی ماشین های مخصوص نصب می شوند که به صورت بالا برنده و یا پایین آورنده کار نموده و اجسام سنگین و سازه های بزرگ را جا به جا می کنند. کاربرد و استفاده اصلی از جرثقیل در کشور ما برای انجام امور ساختمان سازی و راهسازی می باشد که به وسیله آن اجسام سنگین و یا کالاهای بزرگ جا به جا می شود.

جرثقیل انواع مختلفی دارد که از جمله آنها هیدرولیکی و کابلی با قرقره است. بازوی جرثقیل نیز از نظر نوع چرخشی که انجام می دهد به چند نوع بازوی ثابت، بازوی گردان و بازوی نیم گردان تقسیم می شود.

 

واردات جرثقیل

امروزه با توجه به پیشرفت کشور های گوناگون در زمینه های مختلف از جمله ساخت و ساز، نیاز به انواع جرثقیل های سبک و سنگین بیشتر از گذشته احساس می شود. یکی از عمده وارداتی که از کشور های چین و آلمان به کشور صورت می گیرد واردات جرثقیل است. این نوع واردات مثل دیگر موارد وارداتی مشمول اخذ مجوز های لازم و رعایت قوانین و مقررات است. شرکت بازرگانی نسل طلایی با تجربه طولانی و با دارا بودن کادری مجرب که با اصول و راهکارهای ترخیص آشنا هستند، آمادگی خود را جهت یاری شما در واردات جرثقیل اعلام می نماید.

 

 

کاربرد جرثقیل در عصر حاضر و در صنایع مختلف بسیار زیاد است. کم‌تر صنعتی را می‌توان پیدا کرد که نیاز به حمل و جابجایی بارهای سنگین نداشته باشد. به همین دلیل جرثقیل‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای حوزه‌های کاری و صنایع متفاوت کاربرد دارند.

 

کاربرد جرثقیل در کارخانجات

جرثقیل سقفی بیشترین کاربرد را در کارخانه ها برای برداشتن و جابه جایی اجسام سنگین دارند.

 

کاربرد جرثقیل در صنایع عمرانی

اجرثقیل در ساخت و ساز برای کاربردهای مختلفی چون بتون ریزی در ساختمان های بلند، بارگیری و تخلیه مصالح و همچنین به عنوان بالابر اسفاده می شود.

 

کابرد جرثقیل در باربری ها

امروزه جرثقیل یکی از اصلی ترین لوازم در باربری ها به حساب می آید. که برای جابه جا کردن اجسام سنگین از آن ها استفاده می کنند.

همچنین در بندر ها برای جابه جایی اجسام سنگین و قرار دادن در کشتی ها و کامیون ها از جرثقیل استفاده می کنند.

 

واردات تاورکرین

 

انواع جرثقیل ها

انواع جرثقیل ها عبارت اند از :

· جرثقیل برجی (تاور کرین)

· جرثقیل‌های موبایل (ماشینی)

· جرثقیل‌های سقفی

· جرثقیل دروازه‌ای

· جرثقیل بازویی

· جرثقیل‌های آویز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *